#13 Vinyasa Joga 60 z Martą – rozciąganie

Instruktor:

MARTA HASKINS

Styl:

VINYASA FLOW

Program:

VINYASA JOGA 60 MIN – SIŁA I ELASTYCZNOŚĆ

Poziom trudności:

średniozaawansowany

Czas trwania:

60 min

Opis

Odnajdź w sobie wewnętrzną równowagę, poczuj się niezwykle lekko i pozwól swojemu umysłowi na odkrycie nowej dawki energii na zajęciach Vinyasa. Ten wariant jogi to zobrazowanie nieustannych zmian zachodzących w przyrodzie oraz ciągłego przepływu energii. Ćwicząc, świadomie pozwalamy na zmiany pozycji, staramy się, by były uważne. Dzięki temu łatwiej nam zaakceptować, że poza matą także czekają na nas jakieś zmiany – małe i duże. Pracujemy nad tym, by ruch i oddech stały się jednością i kreujemy poczucie absolutnej harmonii.

JOGA VINYASA FLOW to ruchy inspirowane światem przyrody – dynamiczne, płynnie przechodzące z jednego na drugi. Momenty, w których się zatrzymujemy, są tylko złudzeniem. Ciało nadal pracuje, umysł pamięta o intencji, która towarzyszy praktyce (wybierana jest ona na początku zajęć). Pozycje skupiają się na klatce piersiowej i biodrach. Vinyasa wspiera rozciąganie i ma działanie rozgrzewające. To rozwiązanie także dla tych, którzy chcą poprawić przemianę materii i usunąć toksyny z organizmu.

Kontakt

ul. Wańkowicza 4 lok A5
02-796 Warszawa
poniedziałek - piątek
godzina 8 - 16

Dlaczego my?

Szkoła Samadhi Joga działa od 2009 roku. Wszyscy nasi nauczyciele posiadają dyplomy i akredytację Międzynarodowej Organizacji Yoga Alliance. Możecie nam zaufać. Jeśli macie jakieś pytania - piszcie :-)

zajęcia z jogi online portal jogi
Joga-Online 2024