#1 joga dla kręgosłupa z Joasią /60min

Instruktor:

JOANNA BIERSKA

Styl:

JOGA DLA KRĘGOSŁUPA, JOGA ŁAGODNA, JOGA W ŻYCIU CODZIENNYM

Program:

ZDROWY KRĘGOSŁUP 60 MIN

Poziom trudności:

dla wszystkich, początkujący

Czas trwania:

60 min

Opis

Pierwszy poziom z ośmiopoziomowego zestawu ćwiczeń przeciwko bólom pleców, wg systemu Joga w Życiu Codziennym, którego autorem jest Mistrz Jogi z Indii Paramhans Swami Maheshwarananda. System ten jest opracowany na podstawie wieloletniej współpracy i wymiany doświadczeń z zachodnimi lekarzami i fizjoterapeutami.

Niewłaściwa postawa i złe nawyki ruchowe powodują nadmierne obciążenie kręgosłupa. Następujące wskutek tego napięcie mięśniowe jest częstą przyczyną bólu pleców. Właśnie dlatego każda asana angażuje jakąś część kręgosłupa w ćwiczeniu. Znajdują się tutaj zarówno asany rozciągające i wzmacniające wykonywane w ruchu i statycznie prowadzone z odpowiednią relaksacją i z oddechem. Silne i elastyczne mięśnie stanowią ważną ochronę kręgosłupa i stawów. To dlatego regularne ćwiczenie jogi wg tej metody może zredukować symptomy problemów kręgosłupa w kilka tygodni. Praktyka jest prowadzona tak aby miała formę świadomej aktywnej medytacji, jest również treningiem uważności i koncentracji, które uwalniają nasz umysł z niepotrzebnych myśli, stresu i niepokoju. Dzięki temu zmienia się jakość naszego życia, otwieramy się na doświadczanie większego spokoju i szczęścia oraz stajemy się również zdrowsi psychicznie.

Kontakt

ul. Wańkowicza 4 lok A5
02-796 Warszawa
poniedziałek - piątek
godzina 8 - 16

Dlaczego my?

Szkoła Samadhi Joga działa od 2009 roku. Wszyscy nasi nauczyciele posiadają dyplomy i akredytację Międzynarodowej Organizacji Yoga Alliance. Możecie nam zaufać. Jeśli macie jakieś pytania - piszcie :-)

zajęcia z jogi online portal jogi
Joga-Online 2024