YIN JOGA – BIODRA I ODPUSZCZENIE

Instruktor:

MARTA HASKINS

Styl:

YIN JOGA

Program:

YIN JOGA 60 MIN ROZLUŹNIENIA

Poziom trudności:

dla wszystkich, początkujący

Czas trwania:

60 min

Opis

Szukasz sposobu na jednoczesne rozciąganie i wyciszenie? Może zdecydujesz się na zajęcia w stylu Yin Joga? Niniejsza sesja internetowa koncentruje się na biodrach. Pomaga również odetchnąć od codziennych wyzwań i natłoku myśli oraz obowiązków. To świetna propozycja dla tych, którzy chcą pracować nad dobrym samopoczuciem. Zajęcia są stworzone przez doświadczonych nauczycieli dla wszystkich zainteresowanych, a więc będą idealne nawet dla osób początkujących. Na czym dokładnie polegają i jakie są ich zalety? Sprawdź poniżej!

Joga na biodra – czy to zajęcia dla Ciebie?

Yin Joga dla bioder – łagodnie usuwa napięcia, pozwala odpuścić ciału i wyciszyć nasze myśli. Wraz z oddechem odpuszczamy i pozbywamy się tego, co niepotrzebne w ciele i umyśle. Uważasz, że właśnie tego potrzebujesz? Trwająca 60 minut praktyka na biodra została przygotowana dla osób chcących wdrożyć w życie nową aktywność. Styl Yin Joga skupia się na tkankach głębokich – ścięgnach, stawach i powięzi. Pomaga kontrolować elastyczność i doskonale wspiera pracę nad zwiększeniem zakresu ruchu mięśni. Takie rozluźnienie świetnie wpływa też na naukę odpuszczania sobie i innym.

Na czym polega joga dla bioder?

Prezentowane zajęcia obejmują pozycje skupione na biodrach, miednicy i dolnej części kręgosłupa. To idealny sposób na rozruszanie się dla osób, które chcą uwolnić się od siedzącego stylu życia i rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną. Warto jednak pamiętać o tym, że to nie jest joga rozciągająca – znajdziesz ją w innym oferowanym przez nas programie. Otwieranie bioder służy uwolnieniu negatywnych emocji oraz usunięciu napięcia. Dzięki tej lekcji poczujesz spokój i wyciszenie. Wśród korzyści tej jogi znajduje się również między innymi poczucie rozluźnienia i odpuszczenia. Wpływa ona także na usprawnienie stawów biodrowych, co przyczynia się do zapobiegania różnego rodzaju urazów w przyszłości.

Joga na biodra – czy warto ją praktykować?

Jeśli masz ochotę na ćwiczenia to jak najbardziej. Do wykonywania tej sesji zachęcamy nawet początkujących. Jest ona idealna też na każdą porę dnia. Praktyka poranna pomoże rozciągnąć się po przebudzeniu i rozruszać zesztywniałe ze snu ciało. Wieczorem Yin Joga na biodra ułatwi wyciszenie się i uspokojenie umysłu. Warto praktykować ją w celu utrzymania sprawności stawów biodrowych, a także profilaktycznie, by zapobiegać bólom kręgosłupa wynikającym na przykład z nieprawidłowej postawy ciała przy biurku. Ze względu na niewielki stopień trudności możesz zaprosić do wspólnych ćwiczeń rodzinę lub przyjaciół – może także im się spodobają?

Wycisz się i rozluźnij biodra!

Brak odpowiedniej dawki aktywności fizycznej w naszej codzienności przyczynia się do ograniczenia zakresu ruchów, występowania bólów kręgosłupa i zwiększenia ryzyka nabycia wad postawy. Joga na biodra pomaga zatroszczyć się też o umysł – uczy odpuszczać i zaprosić do życia pozytywne myśli i emocje. Sądzisz, że to zajęcia dobre dla Ciebie? Wybierz jeden z dostępnych pakietów i ciesz się nieograniczonym dostępem do ulubionych lekcji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! To Ty ustalasz swój plan i Ty decydujesz, kiedy i gdzie praktykujesz. Taki układ Ci się podoba? Nie czekaj i dołącz do nas już dziś!

Zobacz także: yin joga, joga w ciąży 1 trymestr

Kontakt

ul. Wańkowicza 4 lok A5
02-796 Warszawa
poniedziałek - piątek
godzina 8 - 16

Dlaczego my?

Szkoła Samadhi Joga działa od 2009 roku. Wszyscy nasi nauczyciele posiadają dyplomy i akredytację Międzynarodowej Organizacji Yoga Alliance. Możecie nam zaufać. Jeśli macie jakieś pytania - piszcie :-)

zajęcia z jogi online portal jogi
Joga-Online 2024