Szósty poziom z ośmiopoziomowego zestawu

Piąty poziom z ośmiopoziomowego zestawu

Czwarty poziom z ośmiopoziomowego zestawu

Trzeci poziom z ośmiopoziomowego zestawu

Drugi poziom z ośmiopoziomowego zestawu

zajęcia z jogi online 13

Pierwszy poziom z ośmiopoziomowego zestawu

6/6

Medytacja poprzez ćwiczenia w odpowiednich postawach to rozwiązanie przynoszące zamierzone efekty na różnych płaszczyznach. Jogę stosuje się przy odchudzaniu, w ciąży, ale też w celu poprawy sfery mentalnej. Odpowiednio przyjęte asany mogą być niezwykle przydatne w uzyskiwaniu płaskiego brzucha, pobudzając jego mięśnie do pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów online!


Jak joga pomaga w odchudzaniu?


Do pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej niezbędne jest utrzymanie właściwej diety. To właśnie ona jest kluczowa w tym procesie, który może być przyspieszony dzięki aktywności fizycznej. Z tego względu joga na odchudzanie to dobry wybór. Przyjmowanie poszczególnych asan wymaga utrzymania równego tętna, nadal jednak będąc formą ćwiczeń pobudzających wiele narządów i mięśni do wytężonej pracy. Istotną kwestią w tym wypadku jest również panowanie nad oddechem. Także i ono przyczynia się do spalania kalorii, a tym samym szybszego zrzucania wagi.


Ważne jest, by poszczególne asany były dobrze dopasowane do stopnia zaawansowania osoby uprawiającej jogę na płaski brzuch. Z tego względu dobrze jest zdecydować się na kursy online, które dostępne są na naszej stronie internetowej. To profesjonalne materiały wideo zawierające dokładne przedstawienie rozmaitych postaw pozwalających aktywować kluczowe mięśnie i organy do intensywniejszej pracy i tym samym przyspieszenia metabolizmu.


Co na odchudzanie – joga czy ćwiczenia aerobowe?


Osoby chcące zgubić nadmiarowe kilogramy powinny zatem przede wszystkim zastosować przemyślaną dietę redukcyjną, ale dobrym pomysłem jest rozpoczęcie wzmożonej aktywności fizycznej. Sporym zainteresowaniem cieszą się ćwiczenia aerobowe, które jednak wymagają większego wysiłku niż joga. Warto również zwrócić uwagę na oddziaływanie medytacji na sferę mentalną człowieka. Właściwe asany pomagają w redukowaniu stresu i poprawie samopoczucia, co jest szczególnie istotne przy ograniczeniu spożycia węglowodanów.


Dla osób, które ćwiczenia aerobowe utożsamiają z intensywnym wysiłkiem i jest to dla nich problematyczne, joga na odchudzanie stanowi znacznie lepsze rozwiązanie. Podobnie jak przy innego rodzaju aktywności fizycznej, również i w tym wypadku uwalniane są endorfiny – łagodzące ból czy zdenerwowanie hormony szczęścia. Należy pamiętać, że kluczowa dla zrzucenia wagi pozostaje dieta, a medytacja pozwala przyspieszyć spalenie nadmiaru kalorii i tym samym redukcję tkanki tłuszczowej.


Jak joga działa na ciało?


Ćwiczenia polegające na utrzymywaniu wybranych asan pomagają w redukcji stresu i niepokoju, wyciszają, poprawiają krążenie krwi, ale mają też bardzo dobre działanie na mięśnie. Dzięki jodze można zwiększyć ich objętość, co jest kluczowe w kontekście odchudzania. Przy odpowiedniej diecie i regularnych, poprawnie wykonywanych medytacjach z wykorzystaniem rekomendowanych pozycji, taki sposób zapewnia redukcję tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zwiększeniu obwodów m.in. ramion. Sylwetka staje się bardziej muskularna, zdrowsza i estetyczniejsza wizualnie.


Joga na odchudzanie – jak zacząć?


Aby rozpocząć ćwiczenia w ramach jogi na płaski brzuch, warto zdecydować się na porady specjalistów. Dzięki serii kursów online, a także na bieżąco dodawanych sesji z medytacji, początkujący w krótkim czasie mogą dowiedzieć się, jak poprawnie utrzymywać poszczególne asany. W naszej szkole tego typu materiały wideo przygotowywane są w formie klipów nagranych w wysokiej jakości, które można odtwarzać bez limitu – o każdej porze dnia. To spore udogodnienie szczególnie dla osób o niskiej pewności siebie, chcących zacząć przygodę z jogą we własnym domu, wzmacniając proces odchudzania.


Postawiliśmy na współpracę z wieloma doświadczonymi instruktorami. Dzięki temu proponowane filmy dotyczą zarówno asan na płaski brzuch, jak i m.in. rekomendowanych dla kobiet w ciąży, pomagających przy problemach z gospodarką hormonalną, a także redukujących bóle kręgosłupa. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi programami oraz zamieszczonymi na naszej stronie internetowej kursami jogi.