#2 Joga dla kręgosłupa z Magdą /60min

Instruktor:

MAGDA SZAST

Styl:

JOGA DLA KRĘGOSŁUPA, JOGA ŁAGODNA

Program:

ZDROWY KRĘGOSŁUP 60 MIN

Poziom trudności:

dla wszystkich, początkujący

Czas trwania:

60 min

Opis

Joga na szyjny i piersiowy odcinek pleców. Wzmacnianie Centrum. Wydłużanie pleców w odcinku lędźwiowym.

Joga dla kręgosłupa, likwiduje wady postawy, uciążliwe bóle pleców spowodowane pracą siedzącą, stojącą lub wymagającą ciągłego przemieszczania się, oraz wynikłe z powodu różnych urazów fizycznych i przebytych chorób. Joga dla kręgosłupa składa się z trzech elementów:
• rozgrzewki, aktywującej spokojny oddech i powoli rozgrzewającej ciało
• następnie treningu właściwego, skupiającego się na ćwiczeniach i asanach odpowiednich dla pracy z kręgosłupem, w tym terapeutyczne zestawy korekcyjne uelastyczniające kręgosłup, wzmacniające, kształtujące i jednocześnie nieobciążające go, a przywracające równowagę napięć mięśniowych, zwłaszcza pleców, ramion i brzucha
• końcowej głębokiej relaksacji.
Joga dla kręgosłupa jest praktyką dla osób potrzebujących odnowy kręgosłupa i ulgi w jego dolegliwościach oraz dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o kondycję pleców i przeciwdziałać niekorzystnym zmianom, które zachodzą w naszych kręgosłupach podczas codziennych czynności i pracy.

Kontakt

ul. Wańkowicza 4 lok A5
02-796 Warszawa
poniedziałek - piątek
godzina 8 - 16

Dlaczego my?

Szkoła Samadhi Joga działa od 2009 roku. Wszyscy nasi nauczyciele posiadają dyplomy i akredytację Międzynarodowej Organizacji Yoga Alliance. Możecie nam zaufać. Jeśli macie jakieś pytania - piszcie :-)

zajęcia z jogi online portal jogi