#5 Joga dla kręgosłupa z Agatą /60min

Instruktor:
AGATA ZAGÓRSKA
Styl:
JOGA DLA KRĘGOSŁUPA, JOGA ŁAGODNA
Program:
ZDROWY KRĘGOSŁUP 60 MIN
Poziom trudności:
dla wszystkich, początkujący
Czas trwania:
60 min
Opis

Joga dla kręgosłupa- sekwencja pomagająca pozbyć się napięć i bólu pleców, poprawiająca mobilność wszystkich odcinków kręgosłupa.

Joga dla kręgosłupa, likwiduje wady postawy, uciążliwe bóle pleców spowodowane pracą siedzącą, stojącą lub wymagającą ciągłego przemieszczania się oraz wynikłe z powodu różnych urazów fizycznych i przebytych chorób. Składa się z trzech elementów: rozgrzewki, aktywującej spokojny oddech i powoli rozgrzewającej ciało następnie treningu właściwego, skupiającego się na ćwiczeniach i asanach odpowiednich dla pracy z kręgosłupem, w tym terapeutyczne zestawy korekcyjne uelastyczniające kręgosłup, wzmacniające, kształtujące i jednocześnie nieobciążające go, a przywracające równowagę napięć mięśniowych, zwłaszcza pleców, ramion i brzucha końcowej głębokiej relaksacji.
Joga dla kręgosłupa jest treningiem dla osób potrzebujących odnowy kręgosłupa i ulgi w jego dolegliwościach oraz dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o kondycję pleców i przeciwdziałać niekorzystnym zmianom, które zachodzą w naszych kręgosłupach podczas codziennych czynności i pracy.

Muzyka: https://www.youtube.com/channel/UCwlPILe-SONwWluXUjKgHnw

Kontakt

ul. Wańkowicza 4 lok A5
02-796 Warszawa
poniedziałek - piątek
godzina 8 - 16

Dlaczego my?

Szkoła Samadhi Joga działa od 2009 roku. Wszyscy nasi nauczyciele
posiadają dyplomy i akredytację Międzynarodowej Organizacji Yoga
Alliance. Możecie nam zaufać. Jeśli macie jakieś pytania – piszcie 🙂

zajęcia z jogi online portal jogi

SZKOLENIA NAUCZYCIELSKIE

zajęcia z jogi online
Joga-Online 2023