#4 Joga dla kręgosłupa z Agatą /60min

Instruktor:

AGATA ZAGÓRSKA

Styl:

JOGA DLA KRĘGOSŁUPA, JOGA ŁAGODNA

Program:

ZDROWY KRĘGOSŁUP 60 MIN

Poziom trudności:

dla wszystkich, początkujący

Czas trwania:

60 min

Opis

Doskwierają Ci bóle kręgosłupa? Może po prostu chcesz zatroszczyć się o swoje plecy i dostarczyć im wartościowego treningu? Joga dla kręgosłupa to świetne rozwiązanie! Umożliwia ona jego regenerację i ochronę przed niekorzystnym działaniem codziennych wyzwań. Wykonując odpowiednie pozycje, odciążysz i wzmocnisz jego wszystkie odcinki. 

Trening „Zdrowy kręgosłup” to doskonała odpowiedź również na wady postawy oraz bóle występujące w następstwie urazów lub przebytych chorób. Ćwiczenia w wyjątkowy sposób łączą relaksację z terapeutycznymi właściwościami. Sesja koncentruje się na uelastycznieniu kręgosłupa, wzmocnieniu go, niweluje napięcia mięśni ramion, pleców i brzucha.

Zajęcia składają się z trzech etapów. Rozgrzewka skupia się na wyrównaniu oddechu i odpowiednim rozgrzaniu ciała do dalszych kroków. Trening zasadniczy to asany korygujące pracę kręgosłupa, ale nie obciążające go. Na koniec przychodzi czas na relaksację, która zapewnia odprężenie po ćwiczeniach i umożliwia regenerację sił.

Muzyka: https://www.youtube.com/channel/UCwlPILe-SONwWluXUjKgHnw

Kontakt

ul. Wańkowicza 4 lok A5
02-796 Warszawa
poniedziałek - piątek
godzina 8 - 16

Dlaczego my?

Szkoła Samadhi Joga działa od 2009 roku. Wszyscy nasi nauczyciele posiadają dyplomy i akredytację Międzynarodowej Organizacji Yoga Alliance. Możecie nam zaufać. Jeśli macie jakieś pytania - piszcie :-)

zajęcia z jogi online portal jogi
Joga-Online 2024